Opinie naszych Gości

Nikt nie opisze naszych usług lepiej niż zadowolone młode pary, które świętowały w naszym obiekcie. Zadowolenie klientów daje nam poczucie satysfakcji i motywuje do dalszego doskonalenia. Większość par zgłasza się do nas z polecenia, dlatego warto zapoznać się z pozytywnymi opiniami naszych poprzednich klientów. Część z Nich poprosiliśmy mailowo o podzielenie się swoją opinią.

Mamy nadzieję, że już wkrótce będą Państwo świętować razem z nami!

"To miejsce polecili nam znajomi, którzy kilka miesięcy temu mieli wesele w Oczku. Zadzwoniłam do właściciela i okazało się, że mają wolny termin. Nasze wesele było bardzo udane i jesteśmy zadowoleni."

Karolina i Mateusz

"Nie chcieliśmy organizować swojego wesela w mieście, bardzo zależało nam na kameralnym przyjęciu. Oczko było tym idealnym miejscem, zwłaszcza, że mieści tuż nad jeziorem. Goście mieli do dyspozycji duży teren, szczególnie oblegany był drewniany pomost."

Joasia i Łukasz

"Serdecznie polecamy do miejsce! Właścicieli bardzo mili i pomocni, zaproponowali nam kompletne menu od pierwszego dania po przekąski i dania główne. Sala weselna zadbana i ładnie przystrojona. Na pewno zorganizujemy tam inne rodzinne uroczystości"

Ania i Piotr