Nasze usługi

Przy organizacji szczególnych uroczystości nie ma nic ważniejszego niż świadomość, że zadbano o każdy szczegół. Oferujemy Państwu nie tylko wyjątkowy obiekt, jakim jest Dom weselny Oczko, ale także niezbędne usługi, takie jak: duża sala weselna na 180 osób, przygotowanie menu i noclegi. Do dyspozycji Gości jest również duży parking, pomost, łódki a dla najmłodszych plac zabaw.

Zapraszamy do rezerwacji już dziś, aby wybrać najbardziej dogodny dla Państwa termin.

Bride and Groom
Katering
Pod kołdrą

Organizacja imprez okolicznościowych

Wyjątkowe doświadczenie

Podstawą każdego udanego wydarzenia w Domu weselnym Oczko jest nasze doświadczenie. Od 2004 roku zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych takich jak wesela, chrzciny czy urodziny.

Nasz personel świadczy spersonalizowane usługi na życzenie klienta, które sprawią, że uroczystość stanie się jeszcze bardziej wyjątkowa.

Wesele: 200-250 zł/osoba

Catering

Spełniamy oczekiwania

Ta propozycja to doskonały sposób, aby wzbogacić Państwa szczególną uroczystość o dodatkowy niepowtarzalny element. Nasza kuchnia serwuje przede wszystkim dania kuchni polskiej, wykorzystując naturalne produkty. Aby spełnić oczekiwania Gości,  menu dostosujemy do Państwa preferencji, dlatego zapraszamy do kontaktu. Czas rozpocząć świętowanie!

Nocleg

Komfort i wygoda

Dom weselny Oczko dąży do doskonałości pod każdym względem, dlatego oferujemy Państwu nie tylko zachwycające miejsce nad samym jeziorem, ale także nowe i wyremontowane miejsca noclegowe. Do dyspozycji mamy 21 pokoi i domek. 

Szczególnie polecamy duży apartament z podstawowym wyposażeniem. Personel naszego obiektu zadba o to, by spełnić wszystkie potrzeby Gości.